Přidej si mě na twitteru - @Market_HSREKONSTRUKCE - 25.5.-3.6.2012

SB - Moc neobíhám!!


Lucky Day - Part Five

30. ledna 2012 v 21:30 | Markét :)

5. díl :) Přeju hezké čtení. Dneska už nic nepřidám, zítra jdu do školy, tak doufám, že aspoň budeme dívat na nějaké filmy, když dostáváme to vysvědčení :D ZASE! Ten čas vážně rychle letí :)
Jo a 4. díl naleznete ZDE.


...Světla zhasla a po chvilce se zase rozsvítila, ale to už dnešní 'hvězdy' byly pryč. Říkala jsem si, že je škoda, že jsme je nemohli pozdravit nebo požádat o autogram. Smůla! Ale všichni jsme byli rádi, že jsme je mohli vidět na vzdálenost pár metrů.
Nad tím jsme všichni v dodávce žasli, až si Sára s Honzou museli pustit rádio víc nahlas. Jeli jsme nějakou dobu pryč z Londýna. Pak jsme zastavili u nějaké tmavší uličky a dali nám rozchod, že se tady sejdeme zase až tak za tři hodiny. S Vikčou jsme popadly tašky a šly jsme prozkoumat neznámé městečko. Upřímně doteď nikdo neví, kde jsme to vlastně byli.
I přesto to tam bylo moc hezké, došly jsme s Viki na nějaké menší náměstíčko, kde byly stánky s tričky a různé obchody. Vikča mi nařídila, že mě oblékne od hlavy až k patě, že je prý můj šatník děs a hrůza. Musela jsem se zasmát, abych sama sobě doznala, že má pravdu. V jednom obchodu mi vybrala sluneční brýle, řetízek. V jiném zas šaty. Byly jsme celkem rychle hotové. Stály jsme skoro na konci náměstíčka, kde byl poslední obchod. Ve výloze, byly květy růží a mezi nimi boty. "AAH! Ty chci" Zařvala Vikča, až se pár lidí otočilo. Vstoupily jsme do obchodu, kde to vonělo tak sladce, že se mi z toho zamotala hlava. U pultu stála milá paní a ptala se nás, jestli nám může s něčím pomoci. Vysvětlila jsem jí, že děkujeme, ale že nebude třeba. Viki utíkala k botám z výlohy, které byly v rohu obchodu. Byly fakt krásné, musím uznat. Usoudila, že si je vezme, ale že se nejdřív podívá po něčem, co by mi šlo, k těm béžovým šatům co jsem si už koupila. Prolétla celý obchod, že jsem jí skoro nestačila. Zastavila se u takových šedivých, ale nakonec jsme vybraly černé na vysokém podpadku. Vzala i ty boty pro sebe a vedla mě k pultu, zaplatily jsme. Paní u pokladny nám vysvětlovala, že jí syn má přinést tašky a že bez nich nemůžeme odejít. Tak jsme chvilku čekaly, než se vynořil nějaký kluk zezadu z obchodu. Měl plné ruce krabic, že na něj přes ně nebylo vidět. Přišel, krabice položil na zem a vyndal z té vrchní elegantní tašky. Paní nám začala boty ochotně balit, až nám bylo trapně, že se o nás tak stará.
Ten kluk na nás tak divně čuměl, že mě pokaždé, když jsem se na něj koukla donutil k úsměvu. Usmíval se na mě a já na něj, zvláštní chvíle. Paní prohlásila, že máme přijít zas. Tak jsme za všechno poděkovaly. Vylezly jsme z obchodu a sedly si do cukrárny na druhé straně náměstíčka. Vikča hned začala básnit o tom klukovi z obchodu, jak byl krásný. Já jsem si vychutnávala osvěžující zmrzlinový pohár, který mi opravdu 'bodnul' v tomhle vedru. Po hodině klábosení v cukrárně mi oči sklouzly na hodinky a tak jsem zjistila, že už je čas vyrazit k dodávce. Když jsme dorazily na apartmán Vikča vysypala obsahy našich tašek na postel a začala rozumovat, co všechno byla výhodná koupě. V té hromadě jsem vylovyla boty, co jsem si koupila a zkusila jsem si je. Opět jsem byla nadšená, ale na tak vysokých botech jsem měla problém se udržet, takže jsem si hned nabila hubu. Na zemi jsem našla vizitku z toho obchodu s botami. Na druhé straně bylo něco napsané, co tam předtím asi nebylo, četla jsem nahlas...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 absolutelyrare absolutelyrare | Web | 31. ledna 2012 v 11:24 | Reagovat

Presne. Nesnasim kdyz ty lidi maji takovy tezky mindraky ale nestaraj se o ne ale o me. Grrr. Taky miuju 1D:) dekuju. Jo tu mikinu jsem koupila v C&A ale majiji i na netu.
Jak jsi na twitteru??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

OBLÍBENÉ STRÁNKY:
"Just close your eyes and fly with me" :)

Zayn Malik