Přidej si mě na twitteru - @Market_HSREKONSTRUKCE - 25.5.-3.6.2012

SB - Moc neobíhám!!


Lucky Day - Part Four

29. ledna 2012 v 10:20 | Markét :)

4. díl povídky :) třetí naleznete ZDE.
Jsem ráda, že už jsem se dopracovala k tomu, že se to trošku rozjelo :P
Ale myslím, že se je na co těšit na pátý díl :)Usla jsem hned. V jednu hodinu ráno mě zvonil telefon! Viki se zbudila a třásla se mnou, protože jsem byla opravdu tuhá.
"Klári, Klári, někdo ti volá". "Prosím?" Zvedla jsem ospale telefon. Byla to mamka ptala se mě jestli jsem dobře doletěla a jaký to tady je :). "Fájn mami, všechno je v pohodě, už mám vybaleno a už jsme spaly. Ráno vstáváme brzo, naše skupina jede jako první zítra." Mamka se se mnou rozroučila. Viki mezitím už zase spala, tak jsem zaklapla telefon a šla jsem taky.
Ráno jsem se vzbudila v sedm a šla jsem se připravit do koupelny, v půl osmé už jsem byla hotová a šla jsem vzbudit Vikču, protože ta by asi bez mé pomoci nevstala. V osm jsme vyrazily do společenské místnosti, kde na nás čekali ostatní!
"Aaaa frajerky" Vykřikl Petr když jsme scházely po schodech. "Už jsme všichni" Prohlásil Honza. "Teď půjdeme na snídani, potom máte půl hodinky se připravit, vemte si něco na psaní, nějakej papír a peníze". Nahlásila Sára všechny instrukce. Snídaně byla úžasná!!! Na několika stolech bylo na výběr ze všech možných jídel :D :P. Naše skupina měla vlastní stůl číslo jedna. Ta jednička byla docela výhodná, až na to vstávání, byli jsme všude první :). Po jídle jsme se sebrali do pokojů a sešli jsme se všichni, kromě Sáry a Honzy, na klučičím pokoji. Mohu vám říct, že na to že jsme tam teprve jeden den, měli tam neuvěřitelnej bordel :D :D. Prohlásila jsem, že si vezmu slovník a všichni propagovali můj nápad. Shodli jsme se totiž na tom, že nejsme profíci :D :D co se týče anglického jazyka. Naskákali jsme do naší dodávky. Na předních sedadlech seděla Sára s Honzou, Petr seděl uprostřed a vedlě něj Nela a Lucka. Já, Páťa a Viki jsme seděli vzadu a smáli se Patrikovým komentářům na chodce v Londýně. Dojeli jsme k velké budově, vevnitř to úžasně vonělo, tak zvláštně. Ne jako ten smrad ztrouchnivělých budov nebo ordinace u zubaře :D. Vešli jsme dovnitř, všechno tam bylo naleštěné, kamera byla připravená. Naše skupina se posadila na židle za kameru, vytáhla notýsky a čekala co se bude dít. Přišla k nám nějaká starší paní, nepříjemně naladěná. Byla mi hrozně nesympatická. V angličtině na nás začala řvát, že musíme být ticho, tuhle informaci zopakovala několikrát (nejspíš si myslela, že jsme vadní). Honza nás zkoušel a mluvil na nás anglicky "Dejte pozor a připravte si všechno na co se budou ptát a pamatujte si to." Ozvalo se krátké cvakání našich propisek a pak už se jen v místnosti setmělo. Přišla mladá holka před kameru a představila se a posadila se na jedno z křesel, vedle ní byla další křesla. Dívka řekla ať přivítáme dnešní hosty a ozvala se znělka pořadu. Do místnosti zezadu vcházeli "hosti". Koukla jsem na Vikču, která koukala s otevřenou pusou. Nedalo mi to a klepla jsem do ní :D :D. Přestala jsem s chichotáním a sledovala jak se nám představují Emma Watson, Rupert Grint a Daniel Radcliffe. VÁŽNĚ TO JSOU ONI - pomyslela jsem si. Měli jsme možnost od nich sedět na pár metrů, poslouchat a zapisovat si všechno co se dělo!
Napadlo mě, v tuhle chvíli bych byla nejspíš někde v učebně fyziky a hlásila bych se, protože bych byla jediná, kdo by věděl správnou odpověď. Ale tady mě konečně připadalo, že jsem mezi normálními lidmi. S naší skupinou číslo 1. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roxanne Roxanne | Web | 29. ledna 2012 v 10:52 | Reagovat

ÁÁ oni je viděli na živo :D se maj ! .. Už se těším na další kapitolu !! :-) .. kdy asi bude ? .. A jak e jinak máš ? :-) ..

2 Roxanne Roxanne | Web | 29. ledna 2012 v 11:26 | Reagovat

Já se mám taky fajn :D .. teda až na tu rýmu no :X .. :D .. A jinak na pondělí se těším .. tenhle příběh čtu ráda a jsem zvědavá jak se to vyvine dál :-) ..

3 Roxanne Roxanne | Web | 29. ledna 2012 v 12:20 | Reagovat

Jsem ráda že se ti to  líbí :-) .. Já mám další už napsanou ještě ze starýho blogu no .. ale asi někdy za týden nebo tak :-)

4 Dianka Dianka | Web | 29. ledna 2012 v 12:52 | Reagovat

Ahooj, máš moc pěkný blog! Nedávno jsem založila zase nový blog. Klikni na WEB :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

OBLÍBENÉ STRÁNKY:
"Just close your eyes and fly with me" :)

Zayn Malik