Přidej si mě na twitteru - @Market_HSREKONSTRUKCE - 25.5.-3.6.2012

SB - Moc neobíhám!!


Lucky Day - Part Three

24. ledna 2012 v 15:58 | Markét :)
3. díl povídky -Lucky Day-.. Doufám, že se vám to alespoň trochu líbí :)
2. díl naleznete tady

Dlouho trvalo než mi mamka řekla odpověď.. "Uvidíme".. Mě bylo jasný, že uvidíme znamená, že ne! Byla jsem hodně zklamaná. Odešla jsem do svého malého, skromného pokoje. Pustila jsem si hudbu do sluchátek jak nejvíc to šlo. A než jsem se nadála byl večer. Sedla jsem si na schody a dál poslouchala hudbu..V tom se mi vybil telefon, ale díky tomuhle vybití jsem věděla co mě čeká. Táta už byl doma a probírali u televize Anglii. Takových věcí co jsem zaslechla. Prý jsem už rozumná, chytrá, budeme tam mít učitele alias průvodce a že pojedu!!! V tu ránu jsem vyskočila z rohu u schodů. a rozeběhla jsem se k rodičům. Děkovala jsem jim za všechno! Už byl čas jít spát. Sebrala jsem se a šla do pokoje. Usla jsem hned a ráno jsem se probudila stejně nadšená jako jsem šla spát...Cestou do školy jsem vše řekla Davidovi, který se snažil být nadšený jako já! Ale nešlo mu to. Moje radost, těšení a nadšení se nedá popsat! Zkoušky z angličtiny jsem udělala perfektně!


Neuvěřitelnou rychlostí se blíží odjezd a já už se nemohu dočkat!
Ve škole jsem si všechno zařídila.. A teď když jsem stála před svou skříňkou "jakoby" naposled, uvědomila jsem si.. OPRAVDU JEDU DO ANGLIE!! Naopak se mi v hlavě šířily otázky..Co tam vlastně budu dělat! Protože to na plakátu nepsali. Předpokládám, že se budu šprtit od rána do večera a ani nebude čas na nákup. -KURZ v ANGLII- Tyhle slova jsem měla před očima.... Nastal den odjezdu, na letiště se mnou jela celá rodina i David. Brácha Jakub mi přivez nádherné šaty, které s Janou vybírali, abych se měla jak oháknout.. kdybych někam šla (To ovšem nepředpokládám!) Deniska a Dianka plakaly a mě to rvalo srdce a plakala jsem taky. Mamka řekla, že nemám důvod bulet! Že si budeme volat jak jen to půjde. Rozloučila jsem se s rodiči. Jediný kdo mě opravdu dokázal vyléčit z breku byl David, který pronesl jeden ze svých vtípků! Objala jsem ho a odcházela jsem ke skupině lidí v tričku s nápisem ANGLIE na zádech. Dostala jsem taky jedno! :D
Následovala dlouhá seznamování.. Byla tam s námi Sára a Honza, kteří nás měli na starost bylo jim tak něco kolem 25 a byli neuvěřitelně fajn. Dál tam byl asi 17-ti letý kluk Petr a menší tak 14-ti letý Patrik. Holek tam bylo o něco víc - Já, Nela (15), Lucka (16) a Viktorie (14). Miluju cestováním letadlem a na tohle nikdy nezapomenu. Od letiště jsme jeli ještě dodávkou k naší koleji nebo spíš hotýlku. Byl překrásný. LUXUS! Každý pokoj v patře byl opravdu velký s koupelnou.
V přízemí byla velká společenská místnost a jídelna. Nikde žádné učebny. Tak jsem Sáry zeptala "Kde se budeme učit?" ..
"Učit?!? Tady se bude jenom užívat!" Každý jsme dostali plán, co bysme měli zítra dělat, klíče od "apartmánu". Na pokoji jsem byla s Viktorií, ale v našem hotýlku byly i jiné české skupiny. Já byla ráda za tu co mám a nemohla jsem se dočkat toho, co se bude dít zítra :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roxanne Roxanne | Web | 25. ledna 2012 v 19:02 | Reagovat

Páni :-) .. Jupíí už je v anglii :-) .. To jsem moc ráda ! .. A jsem zděvadá jak to bude pokračovat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

OBLÍBENÉ STRÁNKY:
"Just close your eyes and fly with me" :)

Zayn Malik