Přidej si mě na twitteru - @Market_HSREKONSTRUKCE - 25.5.-3.6.2012

SB - Moc neobíhám!!


Life is Life 2.Díl

27. února 2012 v 17:47 | Markét :)
Druhý díl :) Nové povídky ..


"Jsem rád, že jste tady" Přivítal nás strejda, ale zároveň se s námi loučil. "Já teď jedu na celé prázdniny kvůli práci..vy tu buďte jako doma. Liam tu má kamarády, ale nebudou dělat potíže, protože mají přes prázdniny volno a tak budou pracovat tady u mě na chatě." "A nebudeme tu kluky nějak rušit?" Zeptala se mamka starostlivě. "Vůbec, jen maj občas hovězí nápady, tak na ně občas koukněte ať se nepozabíjej.." Všichni jsme se tomu zasmáli. Strejda zakřičel, aby nám pomohli s věcmi. Chvilku jim to trvalo, ale pak už jsme viděli 5 kráčejících kluků. Vzali nám věci a mamka se sestrou začaly organizovat co kam. "A jéje" Ušklíbla jsem se a čekala kam mě strejda zavede. "Hoho" zařvala jsem a skočila do postele ve větším pokoji, který byl teď můj. Naproti mě měli pokoj kluci. A dole vedle obýváku spala Mamka s Alex. Moje starší sestra měla pokoj hned vedle nich. Když jsem se tak válela s dobrou náladou v posteli začla jsem si zpívat jednu z mých oblíbených písniček. Až po chvíli mi došlo, že ve dveřích stojí můj bratranec Liam se svým snědým kamarádem a náramně se bavili nad mým zpěvem a tanečními kreacemi.
Předtím než strejda odjel vysvětlil mamce jak to tu funguje, Liamovi nařídil, aby nedělal blbosti a aby si mě všímal.. Na to jsme oba otočili oči v sloup. Po večeři jsem si šla vybalit pár věcí. Když jsem byla se vším hotová, zeptala jsem se mamky jestli se můžu jít na chvilku ven, pročistit si hlavu a tak. Mamka to chápala, ale ještě před dveřmi mě zarazila ať nejdu jen v kraťasech a tílku a jdu se převléct. 'Určitě' pomyslela jsem si a vzala jsem si jen slabou mikinu a vyrazila. Procházela jsem několika cestami a na nic jsem nemyslela. Uslyšela jsem za sebou kroky, tak jsem se rychle otočila, ale nikoho jsem neviděla. Když jsem ve tmě zahlédla vyšší postavu zrychlila jsem krok, že jsem až běžela. Otočila jsem se, ale postava byla už za mnou. Nepopsatelně jsem se bála, snažila jsem se zrychlit svůj běh, ale to už na mě přistála cizí ruka. "Ruce pryč!" Křikla jsem. "Promiň nechtěl jsem tě vyděsit". "Já jen myslela..No to je dobrý" Řekla jsem už klidnějším hlasem tomu snědému klukovi, co mě předtím viděl tancovat. "Můžu se k tobě přidat? Kluci šli hrát videohry, ale nějak jsem neměl náladu". "Jo, jasně". Souhlasila jsem. "A jak se vlastně jmenuješ?" "Já jsem Kelly a ty jsi Zayn, že jo?" "Hm" Kývnul.
Po chvíli jsem navrhla.. "Nechceš mi zazpívat?" "Ne" Oba jsme se začali smát. "Mi zazpívej ty" "Já?!" Divila jsem se. "To fakt ne".. "Tak vidíš, nejsem nic jinýho než ty, jsem taky člověk a taky se mi před tebou nechce zpívat". Když to řekl přestala jsem úplně vnímat, že jsem venku s celebritou.
......
"To už je tolik?" S děšením jsem se koukla na hodinky. "Ono je už půl dvanáctý?" Divil se Zayn. "Asi bysme to měli otočit". Souhlasila jsem. Stejně jsme přišli na chatu až v půl jedné, protože jsme si cestou povídali a šli jsme 'šnečí chůzí'. Když jsme se oba osprchovali (dobře že jsou tady dvě koupelny), sešli jsme se ještě na schodech před dveřmi do pokojů. Popřáli jsme si dobrou noc. Já jsem opět skočila do své postele a spala jako zabitá.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Allie Allie | Web | 28. února 2012 v 9:51 | Reagovat

Jéé :) Krásně napsané ...
Další love story o kterém můžu snít :D

2 Roxanne Roxanne | Web | 29. února 2012 v 17:31 | Reagovat

Aha :D Tak Liam a Zayn :DD ..
Moc hezký :-)
Těším se na další díl! :-)
"Vůbec, jen maj občas hovězí nápady.
To mě dostalo :D.. Jak jsi na to přišla :D To je fakt dobrý! :DD :-).

3 StellaP. StellaP. | Web | 29. února 2012 v 19:17 | Reagovat

Je to krásný! :)...jsem zvědavá co bude dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

OBLÍBENÉ STRÁNKY:
"Just close your eyes and fly with me" :)

Zayn Malik