Přidej si mě na twitteru - @Market_HSREKONSTRUKCE - 25.5.-3.6.2012

SB - Moc neobíhám!!


Lucky Day - Part Eight

15. února 2012 v 15:50 | Markét :)
Osmý díl :) a jestli máte rádi Aquaparky těšte se na další :)
Minulá část - 7 ZDE


Pozdravili jsme se. -Pane jo- Pomyslela jsem si. "Hi I'm Niall and this is Liam"... Taky jsme se představily. Přišel čas, kdy nebylo co říct, takové chvíle nesnáším! "Co budeme dělat?" Zeptala jsem se. "Můžeme se jít někam projít a pak si někam sednout". "Dobře" Přidala se do rozhovoru konečně i Vikča. Procházeli jsme krásnými uličkami.. Bylo to romantické.. Teda bylo to o sto procent romantičtější, než ty kterými jsme šly samy s Vikčou. K mému údivu se bylo pořád o čem bavit. Myslela jsem si, že budou namyšlení, ale o tom, že jsou zpěváci nepadlo ani slovo. Došli jsme před kavárnu a zalezli jsme dovnitř, protože sluníčko ten den strašně moc hřálo. Kluci nám objednali zmrzlinový pohár. To bylo to, co nám všem bodlo.
"Ty máš krásný oči" Vyhrkla Viki na Nialla. Ten se začal culit a poděkoval. Přišla chvíle, kdy jsem se prostě musela zeptat na ten lísteček v obchodě. Řekla jsem si teď nebo nikdy. Nenápadně jsem se vyptávala na obchod až jsem udeřila. "Proč jsi nám dal vlastně ten lístek?". Liam se začal smát. Nejspíš věděl něco, co my ne. "Protože, protože" Přemýšlel Niall co by řekl. "Protože?" .. "Chtěl jsem vás víc poznat." Začal se neuvěřitelně smát. Ani nevím proč, ale smála jsem se s ním. Nakonec jsme se smáli všichni. O nějakou dobu později, nás kluci doprovodili k témné uličce, kde parkovala naše dodávka. "Asi bysme se už měli rozloučit. Dál už s vámi nepůjdeme..nebudeme zbytečně dělat rozruch" Navrhl Liam. "Neříkej, že ti vadí, že ti každá druhá fanynka píše, že si tě chce vzít" prohodil jen tak Niall. "Jdeme, už je čas" posmutněle řekla Viki. Niall se k ní pomalu blížil až ji nakonec obejmul. "Výborně". "Co?!" Koukl se na mě vyčítavě Niall. "Nic, vy teď nebudete muset poslouchat ty sladký řeči o tom, jak to bylo úžasný". Všichni pochopili jak jsem to myslela. Vikča nahodila rudou barvu v obličeji a jediné co řekla bylo ahoj. Za to v dodávce se pěkně rozpovídala. Tvářila jsem se, že ji poslouchám..ale myslela jsem na další pozvání, které jsme od kluků dostaly... Tentokrát se, ale oni přizpůsobují nám a ne my jim. Prý jim máme na mobil napsat kde a kdy budeme.. Že si nás prý najdou.
Když už jsme byly připravené ke spánku, psala jsem ještě mamce smsku jak se mám a tak, přišel k nám Honza a říkal, že ho to mrzí..Ale že prý musí odjet spolu s Luckou a Petrem zpátky domů. Petr si totiž dneska zlomil nohu a byl ošetřen, ale musí domů. A Lucka musí domů, protože rodiče prý nesouhlasí s tím, aby jsme se sami toulali po Londýně. Honza říkal, že ne. Ale já si myslím, že je to kvůli nám a 'Direction výletu'. Zůstali jsme tedy Já, Viki, Páťa, Nela a Sára. Bude to možná hnusný, ale po té scéně, co tu Sára udělala, bych byla radši kdyby odjela taky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L U C Y L U C Y | Web | 15. února 2012 v 15:53 | Reagovat

Dobrý :D kolik dílů bude celkem?

2 Roxanne Roxanne | Web | 15. února 2012 v 16:13 | Reagovat

To je dobrý! Jsem zvědavá jak dojde to jejich další shledání ;-)..
Teď mám z té povídky hroznou chuť na zmrzlinu :D ..
Jinak další sentenx bude nejspíš zítra... Napsané už to mám asi týden už jenom zveřejnit...
A děkuju že jsi mi zadala další větu :-)..
Teď to nedělám moc popořadě protože třeba na větu že lord voldemort půjde do pekla moc nevím co napsat :DD..
Zatíím ahooj :-) R.

3 L U C Y L U C Y | Web | 15. února 2012 v 16:20 | Reagovat

TO je pravda, osobně dávám přednost něčemu kratšímu:-)ale pokud to má hlavu a patu tak proč ne.

4 L U C Y L U C Y | Web | 15. února 2012 v 16:30 | Reagovat

To teda ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

OBLÍBENÉ STRÁNKY:
"Just close your eyes and fly with me" :)

Zayn Malik