Přidej si mě na twitteru - @Market_HSREKONSTRUKCE - 25.5.-3.6.2012

SB - Moc neobíhám!!


Lucky Day - Part Six

4. února 2012 v 18:35 | Markét :)
Další díl Lucky Day 6.
A Pátý najdete zde :)

Tak dělej čti! Vikča žadonila. "Nevím co je tohle, vyndej slovník." okřikla jsem ji. "Nevím kde je" řekla snad skoro se slzami v očích. (Byla opravdu natěšená co je tam napsáno). Je tam něco, že by nás chtěl ještě vidět, musel to tam dát ten kluk. Bylo to nějak tak..byla tam ještě nějaká věta, ale tu jsme nepřeložily a ani jsme se o to nesnažily. Byla tam i nějaká adresa. Začaly jsme se s Viky dohadovat, po kom z nás dvou asi půjde. Ale ustoupila jsem jí z cesty. Jí něco vysvětlovat stejně nemělo cenu. Netušily jsme co budeme dělat.. Jestli tam máme jít a když jo, tak jak to máme udělat. Přece jenom za nás ručí a nemůžou nás jen tak pustit s někým koho nikdo nezná. "Nikdo nezná?" Ozvalo se od dveří. Lucka vlétla do našeho pokoje a bylo vidět, že znala celou naší konverzaci. "Co o tom víš?" Vyhrkla na ní Viki. Lucka hned začala vysvětlovat.. "Já jsem v tom obchodě byla taky a viděla jsem ho. Hned mi došlo, kdo to je.. Neloooo, přines mi to, ten časopis a notebook!" Připadalo mi, že si z Nely dělá tak trochu poskoka, ale to už byla hned ve dveřích s časopisem a notebookem. "Niall Horan těším mě". S Viki jsme pořád nechápaly o co jde. Lucka i Nela se zapojily do vysvětlování. "Skupina One Direction vám nic neříká?? on je její člen. Vy je fakt neznáte?" Když jsem slyšela, že to jsou 'hvězdy' přešla mě chuť někam chodit. A taky bych řekla, že čím víc se mluvilo o téhle skupině a o Niallovi Horanovi, byla Viki víc a víc natěšená až tam půjdeme. "Zeptáme se Sáry, ta nás pustí bez problému". Než jsem se stačila vyjádřit. Byli všichni pryč a já jsem zůstala v pokoji sama, vylezla jsem na balkon a koukala na město. V tom mě na hlavu spadlo pár kapek vody. Zvedla jsem hlavu a chtěla začít nadávat, kterej blbec na mě flusnul. K mému štěstí, to byl jen odtok z klimatizace, kterou jsme měly na balkóně taky. Spíš mě zarazilo, že je nahoře takovej rámus. Od nás jsou skupiny na jednom patře. Pudy zkoumání se ve mě probudily. A chtěla jsem se tam vydat. Ve dveřích do mě Vikča vrazila a křičela na mě, "Můžem.. teď musíme na jídlo, ale zejtra můžem. Psal, že tam bude zejtra že jo, že jo, že joooo?" Mé prozkoumávací 'pudy' utichly. Nebyla jsem totiž z toho dvakrát nadšená... Hlavou se mi honily různé myšlenky - Jak se mám chovat, je to přece celebrita... Co když nám tam ten lístek strčil omylem... Co když nám dal ten lístek jen proto, že jsme neječely jako obrovské fanynky... Co když to zejtra nebude fajn, jak očekáváme-.... Nějakou dobu jsem nemohla usnout.. Jen jsem doufala, že ten kluk věděl, že přijdeme dvě a nebo je to "proutník" jak by řekla moje mamka, kdybych byla doma.. Doma, doma..při vzpomínce na Davida a na sestřičky jsem pomalu usínala :)

EDIT: Vím moc dobře, že tohle není možné, aby se stalo.
Ale je to příběh podle mě.. a hlavně taky nenapadl mě nikdo jiný
ke komu bych mohla přirovnat a kdo by byl z Anglie a ve věku holek z povídky :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roxanne Roxanne | Web | 4. února 2012 v 18:56 | Reagovat

To je dobrý ! jsem zvědavá jak to dopadne když je to přeci jen celebrita no :D ..
A když píšu povídky já z Harryho Pottera taky tam někdy píšu věci co by asi možné nebyli :D ..
a jinak vidím že plánuješ one republic gallery .. Ty je znáš a máš ráda ? Já jo :D .. Moje nej písnička je od nich all the right moves už nejmíň rok :DD ..
A jak je jinak ? ;-) ..
Zatím se měj ahooj Roxanne

2 Roxanne Roxanne | Web | 4. února 2012 v 19:08 | Reagovat

Jo ta písnička je taky úžasná !! :D .. Nebo apologize ;-) .. jestli znáš ;-) .. Každopádně na galerii s nimi se těším !! :-)) O nich už mám připravený takový článek :D .. v rozepsaných bude, tam asi za týden :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

OBLÍBENÉ STRÁNKY:
"Just close your eyes and fly with me" :)

Zayn Malik