Přidej si mě na twitteru - @Market_HSREKONSTRUKCE - 25.5.-3.6.2012

SB - Moc neobíhám!!


Lucky Day - Part Ten

28. února 2012 v 18:14 | Markét :)
Další díl povídky Lucky Day :)

.......

"Ahoj" Začervenala se Viky, když zdravila Nialla, tentokrát se objali už na začátku našeho setkání. Niall a Liam nás představili ostatním kluků. Zayn, Harry a Louis, který hned na naše seznámení prohodil pár vtípků. Shodli jsme se na tom jít někam dál k bazénu, kam prý moc lidí nechodí. Z jejich nápadu jsem byla nadšená, protože tam bylo fakt hodně lidí.
"Máte dobrou učitelku, když vás pustí z dohledu..Já když jsem byl jednou se školou tak nás nepustili ani na krok" Obdivoval Louis. "No..." Pak jsme všechno vyklopily jak to je a o jakou tu tajnou misi se jedná. "Nebudete z toho mít problém?" Staral se Liam. "Ne" Křikla bojovně Vikča. "Pokud nás nenačapou" Dodala jsem pesimisticky. Chvilku jsme blbli v mělčím bazénu, ve kterém kvůli jeho malé hloubce nikdo nebyl. Pak se na chvilku Louis a Liam vytratili, ale za chvilku byli zpátky a hodili míč k nám do vody. Chvilku jsme si pinkali, až se to strhlo v nelítostnou bitvu. Vzájemně jsme se topili a blbli. Když se naše 'hra' ukončila, šli jsme na tobogány. Ačkoliv se Zayn sklouzl jenom na některých byla to i tak obrovská legrace. Někde jsme se všichni spojili do jednoho vláčku a sjížděli jsme to v sedmi. Projeli jsme snad všechny tobogány kromě jednoho, tak jsme se na něj vydali. "Bacha Nela!" Křikla jsem a schovala se za Liama, který byl zrovna po ruce. I Niall se postavil, aby na Viki nebylo vidět. Celá naše 'skupinka' se postavila někam do rohu, aby si nás nevšimla. Jakmile Nela zahlédla One Direction začala pištět a utíkat k nim a zdravit je, říkat jak je má moc ráda a jaká je jejich fanynka.. Niall a Harry se omluvili, že už musí a tak na oko dělali Louis, Liam a Zayn, že se seznamují s naší Nelou. My jsme utíkali před Harrym, aby na nás nebylo vidět. "Díkybohu" Všichni jsme si oddychli, když jsme zašli za roh. "To neni dobrý!" Všichni jsme strnuli, když před námi stála Sára. Bylo tam děsivé ticho, to však přerušili kluci, kteří za námi běželi a křičeli, že klidně můžem ještě někam jít, protože nikdo nic netuší. Sára na nás začala řvát, že nás už nikam nepustí. A ať jdeme ihned k dodávce. Zklamaně jsme se rozloučily s klukama a šly kam nás Sára poslala. V hotelu jsme ještě dostaly přednášku.. za trest jsme se neúčastnily třídenního výletu po Irsku, kde měla vystoupit i Adele. To nás docela dost mrzelo. Ale probudily jsme se v nadšení, když jsem řekla, co mě napadlo..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Marki* *Marki* | Web | 29. února 2012 v 15:43 | Reagovat

zajímavý příbeh ;)

2 Roxanne Roxanne | Web | 29. února 2012 v 17:25 | Reagovat

Já chci vědět co ji napadlo :DD..
Jinak mě by teda taky mrzelo kdybych takový výlet prošvihla no :D..
Tahle kapitola je děsně hezká a vtipná :D.. Jak se tam schovávali :DD :DD !!
A jde to rychle! :D.. Já si ještě pamatuji když tu byl 1. díl Lucky day a teď už tu je 10. :-).. je fjn že tě ještě neopustili nápady :D.. Mě se to dost často stává :-/  :D
Zatím se měj ahoj Roxanne

3 StellaP. StellaP. | Web | 29. února 2012 v 19:21 | Reagovat

je to super...to určitě ty 3 dny budou s klukama co? :DD...moc se těšim na novou část :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

OBLÍBENÉ STRÁNKY:
"Just close your eyes and fly with me" :)

Zayn Malik