Přidej si mě na twitteru - @Market_HSREKONSTRUKCE - 25.5.-3.6.2012

SB - Moc neobíhám!!


Lucky Day - part eleven

4. března 2012 v 11:58 | Markét :)
S kámoškou jsme spojily síly a napsaly další část :)Když naše skupinka č.1 odjela po Irsku měly jsme s Viki zůstat v hotelu, nikdo nás ale nekontroloval. Takže byl čas zrealizovat náš plán - jet s klukama -. Louis pro nás přijel, tak jsme nasedly do auta. Cesta ujela rychle, protože Louis zase vtipkoval. Dojeli jsme na pláž, kde čekali i ostatní. "Z toho bude průser" Smál se Liam "Ale nebude" Uklidňovala situaci Vikča. Obě jsme věděli, že má vlastně pravdu. Chvilku jsme běhali po pláži než jsme vlezli do vody. Pak jsme se dlouhou dobu 'cachtali' a povídali si. Probrali jsme snad všechno. "Ty už máš řidičák?" Ptala se Viki Harryho. "Jo" Culil se Harry. "Ten já asi nikdy nedostanu, jsem úplně levá" Stěžovala jsem si. "Tak schválně!" Smál se Harry a vedl mě směrem k autu. Protestovala jsem, nechtěla jsem ukazovat své umění 'řídit auto'. Harry ujížděl a ostatní za námi utíkali. Když už nás měli skoro na dosah, Harry přidal a zase jsme jim ujeli. Tohle se opakovalo několikrát. Pak jsme zastavili. Louis mě vytáhl z auta a hodil mě do vody. To samé udělal Liam Harrymu. Než jsme se dostali z vody na pláž, tak ostatní naskákali do auta a ujížděli nám. Běželi jsme dál za nimi. Když v tom auto zabrzdilo a z něj vypadl Zayn. "Vas Happenin'?" Křičel zoufale. Běželi jsme za ním a pomohli mu na nohy. Nenamáhali jsme se za nimi běžet. Doufali jsme, že zastaví, ale jeli dál. Došla jsem s klukama až k silnici, kde jsme si sedli a čekali jsme až přijedou. Po hodině se skutečně objevili. Sedli si k nám a dali nám něco k jídlu, co koupili. Když jsme se najedli, byl už čas jet zpátky, kdyby náhodou se na nás byl někdo podívat.
Pozvaly jsme kluky ještě k sobě do apartmánu. "Pěkný" obdivoval Zayn. "To určitě" Smály jsme se s Viki. "Já bych si ještě něco dal" Hlásil všem Niall.. "Tak počkej" Odešla jsem do kuchyně, kde byly připraveny svačiny pro jiné skupiny na zítra. Vzala jsem, co jsem unesla a vysypala to na stůl. Jedl jenom Niall. "No nic, příště jdete vy k nám" Navrhl Liam, ale spíš to dal jako hotovou věc. "Takže zítra?" Ptal se Louis. "Dobře, kam máme přijít?" "Já pro vás s Niallem přijedu" Nabízel se Harry. Souhlasily jsme. Pak jsme se s nimi ještě rozloučily. Tentokrát už nám vůbec nepřišlo divný, že se objímáme se všemi. Moc jsme se těšily na zítřek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adriana Adriana | Web | 4. března 2012 v 18:18 | Reagovat

pěkný blog :)

2 Roxanne Roxanne | Web | 5. března 2012 v 17:28 | Reagovat

Už je nudné pořád psát jak je to hezky napsané a že se těším na další díl ale když to tak vždy je tak se nedá nic dělat :D..
Je to krásný a těším se na další díl ;-) :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

OBLÍBENÉ STRÁNKY:
"Just close your eyes and fly with me" :)

Zayn Malik